Seznam přihlášených

Nová registrace

jmeno
surname
tym
kategorie
izs
Bílek
Czech Tallboys
V - muži 40let a starší
Adam
Bílek
SJC Jičín
K1 - kluci mladší (8 až 9 let)
Petra
Bílková
SJC Jičín
Z1 – ženy 25 až 39 let
Martin
Kubíček
Valdizer Bulldogs
B - muži 30 až 39 let
Účastním se přebozu IZS
Lukáš
Burda
TJ Sokol Vysoké Veselí
A - muži 19 až 29 let
Filip
Kraj
K2 - kluci starší (10 až 15 let)
David
Kaňka
Kozojedy
V - muži 40let a starší
Milan
Dufek
Enduro Stav
V - muži 40let a starší
Tomáš
Merkl
Silný jádro DCH
B - muži 30 až 39 let
Martin
Patera
B - muži 30 až 39 let
Richard
Burkoň
A - muži 19 až 29 let
Barbora
Horáčková
ČKS SKI Jilemnice
Z1 – ženy 25 až 39 let
Tomáš
Janata
Biatlon Jilemnice
K2 - kluci starší (10 až 15 let)
Vratislav
Karas
A - muži 19 až 29 let
Petr
Ginzel
borec a bohyne
V - muži 40let a starší
Jaromír
Kindl
Jari Kurri Band
V - muži 40let a starší
Karel
Kotyk
Velocipéd klub Nová Paka
V - muži 40let a starší
Vladislav
Kučera
B - muži 30 až 39 let
Dominika
Stará
TJ Bizu
H1- holky mladší ( 8 až 9 let)
Kamila
Kopecká
H2- holky starší (10 až 15 let)
Zdeněk
Kopecký
TJ Sokol Dřevěnice / Cykloklub Jičín
V - muži 40let a starší
Marek
Pokorný
2BWINNER TEAM
V - muži 40let a starší
Luděk
Sofín
Sófa
V - muži 40let a starší
Václav
Modry
V - muži 40let a starší
Účastním se přebozu IZS
Matěj
Smutek
2BWINNER TEAM
B - muži 30 až 39 let
Karel
Jirák
Triatlon Česká Lípa
V - muži 40let a starší
Michal
Francke
Haven team
B - muži 30 až 39 let
Vítek
Dlouhý
Triatlová Akademie Plzeň
J - junioři do 18 let
Mach
Josef
BAKAKO Nová Paka
B - muži 30 až 39 let
Pavel
Novák
V - muži 40let a starší
Ondřej
Novák
K2 - kluci starší (10 až 15 let)
Kateřina
Nováková
H2- holky starší (10 až 15 let)
Šimon
Hoffmann
TJ Bižu Jablonec
J - junioři do 18 let
Tomáš
Borov
Servisáci
B - muži 30 až 39 let
Jakub
Knap
Servisáci
B - muži 30 až 39 let
Justýna
Suchardová
TJ Nová Paka
H2- holky starší (10 až 15 let)
Vilém
Sucharda
TJ Nová Paka
K1 - kluci mladší (8 až 9 let)
Hynek
Sucharda
K1 - kluci mladší (8 až 9 let)
Patrik
Janďourek
Cykloklub Jičín
J - junioři do 18 let
Tomáš
Horáček
ČKS SKI Jilemnice
V - muži 40let a starší
Jiří
Řezáč
Nymburk
V - muži 40let a starší
Filip
Medlik
Kvejgárši bojovníci
A - muži 19 až 29 let
Aleš
Švarc
Pocem
V - muži 40let a starší
Účastním se přebozu IZS
Václav
Žatecký
Hopman team Žatec
A - muži 19 až 29 let
Martina
Frýbertová
Z2 - ženy 40 let a starší
Šimon
Hoffmann
TJ Bižu Jablonec
K2 - kluci starší (10 až 15 let)
Registrace